Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příklady a demonstrativní předvádění

Goto down

Příklady a demonstrativní předvádění Empty Příklady a demonstrativní předvádění

Příspěvek  Admin Wed Feb 23, 2011 8:41 pm

Zdravím,

Díky tomu že jsem založil toto doskusní fórum, trávím veškerý svůj čas vyhledáváním všeho možného ohledně mého kontaktu s Albedsořčany, abych obsáhl co nejšiorší pkruh zájmů o diskusi. Moc dse mi hodilo, že jsem vyhledal nějaké dokumenty které se dochovaly a našel jsem tam spoustu věcí, které by se mohly hodit.

Jednou z takových věcí jsaou názorné ukázky toho, co se můžeme naučit od těch Albedořanů a poradit se zde jak je udělat. Také tu můžeme probírat jak probíhaly jak na Vás půlsobily a tak. Abych si šetřil oči a mohl studovat nalezené dokumenty, nechal jsem si je strojovým hlasem předčítat. Přitom jsem zjistil plno věcí které na žádné diskusi např o mém provblému si najít ženu, ale i jiných, zatím nebyly použity..

Na tomto místě bych rád probral názorné ukázky správného chování, které by byly demonstrovány. Bohužel to nejlépe uvidíme na tom až bych měšl nějakou tu družku , kde bych ukázal jak se o mne stará a pomáhá mi. Dá se to použít i u pomáhání mojá mámě. To b bylo jednodušší z toho důvodu že by to šlo snadno zdokumentovat nahráním na video, které bych dal na Facebook, nebo YouTube s komentářem vykjadřžujícím že ztakto je to správně. YouTube bude dobré také z toho důvodu že z něj jde vkládat videa do dioskusních příspěvků, takže kromě psaného textu na Vás vyleze okno videa.

V tomto ohledu by se hodila albedorsky vypadající dívka, mnicméně jksme něco tzakového řešili ohledně jiného projektu na Facebooku, kdy šlo o práci pro společnost Allied Social Services, kde měly být uděšlány nové stránky obsahující video kde bycxh se od nějaké takovcé ženy nechal nosizt na zádech. Takové video by se dalo taky na Facebook. Pokud se mi to podaří natočit, určitě se to tam objeví a tady možná taky. Na firemním webu ne, protrože i ten původní někam zmizel.

Demomnstraxe spúrávného chování podle toho co se máme od Alhedořanů naučit tady můžete také sami navrhnout. Jak udělat to video jsme někde řešili s jedním kamarádem, kterého máme také zde.

Tak se do toho pustíme.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru