Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nejsou Albedořani lidé z budoucnosti?

2 posters

Goto down

Nejsou Albedořani lidé z budoucnosti? Empty Nejsou Albedořani lidé z budoucnosti?

Příspěvek  Admin Wed Feb 23, 2011 5:19 pm

Zdravím,

Toto téma má probírat možnost že vyslanci z Albnedoru kteří jsou mými přáteli jsou našimi praúraúrapotomky. Jedná se tu však opravdu jen o takovou teorii ale něž bychom tuto možnost začali rozebírat, podíváme se na pro a proti hned úvoidem:

Co mluví pro:

Aniž bych si to vy\myslel, mí přátelé mají anglická jména a mluví anglicky v případě že se ještě nenaučili česky.

Albedor by mohl i tak být jejich domov pokud za dobu mezi naší současností a jejich současností, která tvoří naší budoucnost, resp. jednu možnou, ovládli technologie nutné ke kolonizaci vesmíru a objevili planetu podobnou Zemi která se stala jejich domovem.

Moje kontaktérská činnost by do toho mohůla zapadat za předpokladu že došlo k nějaké katasztrofě v budoucnosti, jterou lzew zabránit opravou minulosti, kde jsem klíčovou osobou. Nějací moji budoucí příbuzní - prapravnoučata nebo vnoučata něšco provedli což způsobilo problém který mohu napravit tím že přesbědčím lidi o tom že jčdnají špatně k čemuž mi dali k hlásání učení o tom jak dospěli k takové dspolečnosti jakou zde popisuji. Co to bude za problém nevím, asi se něco stane při té kolonizaci vesmíru a když změním svět, nestane se to.

Co mluví proti

Budoucnost zuávisí na přítomnosti. Co teď udělám, taková bude budpoucnost. Nebudu-li mít nějakou partnerku, neexistovali by ti mí přátelé protože by se asi nemuseli narodizt. Tato teprie jke nesmysl prfo rozptýlení z toho důvodu že zatím žádnou nemám a pokud bych měšl mí, věděl bych kdy to bude, kdo to bude, kde jí potkám, kdy bych se ženil nebo měl rodinu. Moje dwti by museli mít děti a ty zase další a asi ješětě jednou nebo i víckrát dál až k lidem co přišli z Albedoru. MNevím z toho nic a nic se neděje.

Zarázející na tom je,že mám kamaráda kterému se tato teoprie líbí a je ochoten jí uvěřit. Vystupuje na Internetu obvykle jako Desc.


R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Nejsou Albedořani lidé z budoucnosti? Empty Re: Nejsou Albedořani lidé z budoucnosti?

Příspěvek  ? Thu Feb 24, 2011 6:42 am

Admin napsal:Zarázející na tom je,že mám kamaráda kterému se tato teoprie líbí a je ochoten jí uvěřit. Vystupuje na Internetu obvykle jako Desc.
R.H.

ano jsem tvůj kamarád, dík

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Nejsou Albedořani lidé z budoucnosti? Empty Re: Nejsou Albedořani lidé z budoucnosti?

Příspěvek  Admin Thu Feb 24, 2011 9:22 am

Zdtravím,

Ano a NZ :-). Jinak je to jenom taková blbost pro rozptýlkení aby se pokryly všechny možnosti.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Nejsou Albedořani lidé z budoucnosti? Empty Re: Nejsou Albedořani lidé z budoucnosti?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru