Ubytování návštěvníků z Albedoru u nás

Goto down

Ubytování návštěvníků z Albedoru u nás

Příspěvek  Admin za Wed Feb 23, 2011 1:21 pm

Zdravím,

Toto diskusní téma by Vás mohlo zajímat z toho důpvodu že kromě předvádění různých věcí Albedořany nám lidem předvádí tato organizace Albedořanům vše co umíme my lidé. V tomto případě je to péče o jejich ubxtování u nás, aby měli kde bydlet v průběšhu plnění svých úkolů.

Dnes uý jim není tolik co závidět jako dříve, kdy každý kdo přišel z Albedoru, tak získal byt zadarmo, k tomu auto a chatu zadarmo. Dnes už tomu tak není. Maximálně jim je na nájem přispíváno včetně auta.

Kde a jak jsou ubytováni? To si necháme do diskuse, z čehož prozradím jen nškolik základních věcí.

Aby se cítili jako doma, vybírají se lokality většinou s novými novostavbami ve kterých jsou byty na prdodej nebo jsou to celé domky na prodej. BATRADIS ze ysvé společné pokladny kupuije byty nebo domky, do kterých koupí koberce, nábytek a vše co je potřebaq. Budoucí nájemník dokud je ubytován na některé základně si vybere jakou má mít co barvu a vzorek a co by se mu líbilo za nábytek.

To se nakoupí a tým řemeslníků které tato organizace zaměstnává to vše udělá od malování nebo tapetování, položení koberců, smontování nábytku který je většinou z Ikey až po zapojení elektroniky a PC. Elektroniku a PC občas vybírám já, co se má koupit. Obvykle se kupuje to, co jke nejnovbější na trhu abychom jim ukázali že to umíme skoro jako oni.

Stačí tam přijít s kufrem a je to.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru