Hosapodářský systém albedorské federace

Goto down

Hosapodářský systém albedorské federace

Příspěvek  Admin za Tue Feb 22, 2011 7:24 pm

Zdravím,

Dosud málo publikovanou skutečností o Albedoru a jeho federaci je skutečnost že tato civilizace již neužívá peněžní hospodářství. To způpsobovalo velké problémy v době kdy federace nebyla. Zůstalo z toho pouze placení kartou.

Platební karta je občanský průkaz , řidičský průkaz a cokoli podobného dohromady. Balná většina práce se dělá doma přes Internet, k čemuž tady je téma ve kterém to probereme jakmile bude k dispozici. Zamšěstnavatelé mají softeare na nahrání peněz ze svého účtu na účet uaměstnavatele a tak mu dávají mzdu. Ne že by od někud někam šly peníze, ale navýší se kredit pod určitým kódem.

Nákupy se děwlají stedjně jako u Vás kartou. Na Internetu se nakupuje tak že se zadá tzv ID číslo a kód zvoží nějakého obchodu nějaký ten eShop zadá sám podle toho co jsme si vybrali. Nejde rtak používat nelicencované TAXI služby prortože je elektronicky dané že karta se vloží do čtečky, která je pevnou součástí TAXIku a jinému človšěku je ID k ničemu bez kódu PIN, nebo ověření otisku prstů a struktury oční sítnice. Jedině se ten člověk maximálně o nás všechno dozví.

Toto,platí také o provozu prostituce, která je mavíc provozována jen jako turistická atrakce v turistických destinacích a funguje v rámci nějakého hotelu kde je podmínkou k jejímu využití být v daném hotelu uibytován. Cena se přičte na účet za hotel. Amatérsky to nejde. Jedině zaplAatit té ženě pití nebo jídlo, případně jí něco koupit. Hotovost neexistuje.

Koho baví pracovat ručně venku, tak to dělá a i prodavači ve stánku berou karty.

Jsak to je u tiristů z plasnety nepatřící do federace? Způpsobem kterým u něšj funguje placení čímkoli se vystaví dočasná karta nabitá na nějakou útratu s platností na dobu pobytu. Po vybití a nebo při návratu se karta deaktivuje a vrátí se záloha nabitá na kartu.

Základní životní potřeby jsou obvykle zadarmo. Byt patří firmě která člověka zaměstnává a k výkonu práce mu dá všed potřebné. Co není potřeba snižuje kredit.

Země má být ořipojena k federaci a má to tak být i na ní.

Není rak zločinnost, chudoba, hlad a války. Není to skvělé?

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru