Rozvoj českého Internetu

Goto down

Rozvoj českého Internetu

Příspěvek  Admin za Tue Feb 22, 2011 4:11 pm

Zdravím,

Organizace BATRADIS chce vytvořit tytéž životní podmínky jaké jsou na Albedoru připojením co nejvíce domácností na Internet stejně jako to dělá návštěvníkům z Albedoru kteří vedle své pracovní sítě mají možnost používat Internet až na služby které by jejich fyzickou existenci prozrazovaly. Takovou službou je třeba internetová telefonie často spéojená s videem, pomocí aplikace Skype, Fring, Nimbuzz, ICQ telefon či WindowsLive. použití těchto služen je omezeno na textovou konverzaci.

Zúčastníte-li se nějakého projektu, máte tuto možnoist také a to bez omezení. Než bude dostatečně roušířeno poselství od ciovilizace z Albedoru, nabízí tato morganizaci např na své facebookové prezentaci pdkazy na alternativy k technologiím které nám hosdlají Albedořané věnovat.

Místo operačního systému ARAX od společnosti Dinatec Inc. je možnost provozovat i oficiálně osobní počítač v systému Linux. K dispozici je nejnobější Ubuntu LINUX 10, nebo Szse LINUX s devcelopperskými nástroji. Jinak počítače které dodáváme svým pracovníkům mají kiž nainstalovaný Windows XP a nní také Windows7.. Protgože počítáme s problémy které by z toho vznikly hlavně Vám, soustřeďuje se BATRADIS na distribuci Notebooků místo stolních PC, protrože instalace Windows je v Notebooku zaručeně originální.

Příležitostí je spousta a lze o nich diskutovat v přísluišných tématech, jakmile jsou k dispozici. Ťeny m\jí dost velké možnosti. Stačí být třeba mojí družkou a je možnost toto získat.

Jinak už nyní i bez pomoci Albedořanů je možné se s Notebookem nebo chytrým mobilem připojit k Internetu zadarmo. Je třeba se ujistit že síť není zabezpečená a že má dostatečně silný signál. To vše se tady dá řešit.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru