Co je to BATRADIS a jaká je jeho činnost?

Goto down

Co je to BATRADIS a jaká je jeho činnost?

Příspěvek  Admin za Tue Feb 22, 2011 2:07 pm

Zdravím,

Některé věci by bylo složité pořád vozit z vesmíru, tak je jednodušší je dělat přímo na Zemi. Z tohoto důvodu si návštěvníci z Albedoru vystavěli síť svých základen na naší planetě v nepřčístupných místech, pod mořem, v horách a pod zemí.

Orvní základna která začala pracovat na projektu Earthsave byla založena ve Spojených Státech v Rosewellu rok po dslavné havárii UFO - 1947. První česká stanice byla založena v Praze roku 1984. Dnes je po celém světě a organizuje a provádí technický výzkum a vývoj, BATRADIS organizuje cod projektů na pomoc Zemi a provádí také kulturní a společenské akce.

Je to obrovská mezinárodní společnost která prezentuje vše co v rámci své činnosti publikuji na Internewtu pomocí sociálních sítí jako je třeba Facebook. Tasm je jeho stránka.. Adresa facebookové prezentace organizace BATRADIS je: https://www.facebook.com/?ref=hp#!/pages/BATRADISCZ/113591618657394 .

Stránkas shromažďuje odkazy na různé programy a informační technologie protrože jejím cílem je shromáždit informace o nejlevnějších telekomunikačních službách, volně šiřitelném softwaru a nejlevnějších způsobech pořízení kvalitního PC, notebooku, nebo mobilu. To vše zahrnuje pod projekit "Rozvoj českého Internetu". Funkce programu EARTHSAVE je částečně z učebních důvodů řešeno tak že kontakt s návštěvníky z Albedoru se děje z velké části na Internetu a je potřeba, aby se každý k tomu mohl dostat.

Nato zde budeme diskutovat ve speciálním tématu, jakmile bude k dispozici. Jako zajímavost navíc tato organizacxe představuje vlastní výrobu některých věcí, které budou poskytnuty k váuce a k získání Albedorské životní úrovně.

Další si necháme do diskuse.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru