Co nemám od lidí, mám od Albedořanů

Goto down

Co nemám od lidí, mám od Albedořanů

Příspěvek  Admin za Tue Feb 22, 2011 11:14 am

Zdravím,

Titi tíma je určeno k diskusi o mtom jak mi pomáhají. Máme o tom doisti článků na mém blogu, který je na adrese http://hronekrobin.blog.cz , konkrétně v sekci osobní neobvyklé zkušenosti . Najdete tam aktuální informace o mém živoztě s albedorskými přáteli.

Nebudeme vše rozebírat do podrobna. Mohlo bx se stát že bychom o toto fórum přišli. Jde totriž o jednu z několika málo biologických odlišností mezi námi a Albedořsny zejména jde-li o planetu Albedor jako takovou. Silnějším pohlavím je tam pohlaví ženské. Ženy vedou společnost ale na rozdíl od televizního sitcomu Červený trpaslík (Red Dworf) ženy rodí děti jako naše ženy.

Néchybí mi tedy teoreticky sex a vše co mi Vy nedáváte. Mám dobré uplatnění svých schopností co se týká práce s PC, líbila se jim tam moje hudba, což by chtělo vlastní témas. Ledacos jsedm si sám pokazil že jsem nezůstal s Marií Smaulovou, kterou mi našel můj první kamarád a učitel Konwan Skywalker, kterého jsem ze začátku označoval jako svého ochránce.

Dá se říci že jsem šťastný člověk ale není to úplně tak. O spoustu věcí jsem se připravil akle zato jsedm z toho udělal možnost tyto lidi napodobit, což se lze naučit na projektu, který mi má mezi Vámi najít partnerku s vlastnostmi těch dívek z Albedoru a i z jiných planet federace.

Aby se diskuse mohla rozjet, nechám si další informace do dioskuse.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru