PELS - Projevy používání v realitě

Goto down

PELS - Projevy používání v realitě

Příspěvek  Admin za Tue Feb 22, 2011 9:59 am

Zdravím,

K tomuto tématu bohužel nemáme nic na Internetu, takže seč musíme ypokojit s tím co máme v tomto úvodním příspěvku k diskusi . Dalo by se možná najít něco na Facebooku, kde jsme ve skupině která je určena pro diskusi o poselství z Albedoru, udělali pokus nahraný na video, kdy jsme některé mé přátele z Alobedoru pozvali do hospody na pivo.

Vypadalo to tak že tam nebyli a já tlumočil co nám říkají. Občas jsme některým dalším kamarádům říkali aby neseděli tam kde jsem řekl že sedí ti mimozemšťané ale já jsem jim dovolil sedět kdekoli, pfrorože při funkci CLIP se prolíná hmotou, což lze využít k procházení skrz zeš nevede-li ztam elektrický kabel pod proudem. Takže ten kamarád té mimozremšťance seděl na klíně avšak ve skutečnosti jí prolnul až na lavici na sezení.

Jiné projevy mohou být někde zaznamenány ve formě pojednání o tom že systém PELS děšlá jakési dimenzionální bubliny které se synchronizují a oproti obecné realitě jsou posunuty v čase. Proto to zu našeho pohkedu není.

Pokud dijde k nevysvětloitedlnému jevu, jde o poruchu funkce nebo nesprávné fungování adapréru pro osobu nebo vozidlo díky nedostatku energie, nebo chybou v synchronizaci.

Aby bylo dost materiálu k diskusi, sám, jsem si vyzkoušel ten adaptér. Moje máma mne nevidwla i když jsem byl blízko ní. To jsme šli z plovárny. Vzdálenější okolíse nořilo do slabého zeleného oparu, nefungovaly mi hodinky a mobilní telefon neměl signál.

Podobné jevy se objevují právě v Bermudském trojúhelníku, kde nefungují navigační přístroje, vysílačka ale o hodinách jak analogových tak digitálních není zmínka.

R.H.
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: