Díra, a beb jak řešit můj osobní intimní život, když vše selže

Goto down

Díra, a beb jak řešit můj osobní intimní život, když vše selže

Příspěvek  Robin Hronek za Tue Aug 28, 2018 6:02 pm

Zdravím,

Na webu Marie Smaulové můžete na stránce s produkty najít nový produkt, který se jmenuje nějak jako Robin Hronek love project. Pokud selžou všechny projekty včetně toho, co hodlá provozovat dpolecnodt6 PCA Praha, k čemuž vede3 projekt Robinhelp, několik mých kamarádek z Albedoru a jeho federace by tu zůstalo a staralo by se o to, abych měl nějaký intimní život. Pracovně tomu říkáme "Díra". Znamená to že hlavní základna, nebo-li pobočka organizace Batradis v Praze je vylepšena o jakousi multitovárnu, pro tu skupinu děvčat, kde by se vyrábělo vše, co je potřeba k životu. Důvodem je získat maximum volného času. Chození do práce zabírá cas6i přesto, že je to potřeba aby se dané dívky uživily. Průmyslová výroba již funguje. Jak vyřešit živočišnou výrobu kvůli výrobě potravin se bude řešit na letošní mezinárodní konference organizace Batradis.

Proč se tomu říká díra? Protože pod3 základnou musela být vykopána veliká krychlová sluj, ve které je cdly6 průmyslový komplex vybudován. I když zasahuje hluboko do litosféry, není to dost veliké. V zájmu ušetřit energii a pohonné hmoty, některé mé kamarádky se stěhují do co největší blízkosti mého bydliště.

Závěrem úvodu do diskuse na toto téma si položme otázku: Jsou české ženy tak laskavé, sby6 se3 od3 mých kamarádek naučily mi "dát" jen tak? Za sebe bych řekl že jak která a jak kdy3. Mám zjištěno že by to šlo, ale zrovna nějak nemám štěstí takovou potkat, i když VB jsem trávil a dosud trávím hodně času po hospodách. Ušetřilo by to těm mimozemšťanům spoustu3 práce.

R.H.
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

volovina

Příspěvek  ? za Mon Sep 03, 2018 2:02 am

blbost

?

Poèet pøíspìvkù : 136

Návrat nahoru Goto down

Re: Díra, a beb jak řešit můj osobní intimní život, když vše selže

Příspěvek  Robin Hronek za Mon Sep 03, 2018 12:09 pm

Zdravím,

Není to blbost! Dokud nebudu mít důkaz formou osobního zážitku, neuvěřím že to blbost je.

Pomoc a statost příbuzných o mně v tomto případě nepočítám. Vím navíc že to může fungovat, ske5 zákony na ochranu soukromí poněkud komplikují možnost vytváření nějaké důkazní dokumentace.

Zatím to vypadá tak, že to ty mé kamarádky z Albedoru budou muset takto vyřešit, což nám moc nepřispěje.

R.H.

Sent from Topic'it App
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 13

Návrat nahoru Goto down

Re: Díra, a beb jak řešit můj osobní intimní život, když vše selže

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: