Duchovní vize podobná vizím a duchovním kontaktům šamanů

Goto down

Duchovní vize podobná vizím a duchovním kontaktům šamanů

Příspěvek  Admin za Sat Sep 09, 2017 5:11 pm

Zdravím,

Kupodivu jsem našel jedno video na kanále jednoho internetového komika, který se jmenuje Fatty Pillow, který se mimo dělání bordelu a vulgární legrace zajímá i o záhady a duchovno. Na tomto fóru jsme se o něm zmínili, ale doporučuji si to video pustit.Potom se podíváme na to, jak to souvisí s Albedorem.Zajímat nás tam bude povídání o DMT, což je cosi jako Duchovní molekula, na což lze pohlížet i jako na drogu. Poslední dobou často živě vysílám na Facebooku a nastínil jsem takovou možnost, že mohu patřit k lidem, kteří mají v krvi více hormonu, který se jumenuje Serotonin, což je hormon, ovlivňující nervovou činnost zejména pokud jde o činnost mozku. Prakticky to znamená, že mi fungují některá mozková centra, která fungovat nemusí, nebo která fungují v dětství a v dospělosti už fungovat nemají.

Kdyby video nehrálo, tady je odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=tObhzPs5K3g .

Mphu tedy mít více Serotoninu, nebo toho DMT, protože některé věci vypadají podobně, akorát že v mém případě to není tak šílené, jako v tom videu výše. Proto bych nikdy nezkoušel to DMT, pokud by byla možnost se k tomu dostat, což platí i o nápoji z lijany, zvané Ajahuaska, případně by stačila smaženice z Lisohlávek, což jsou houby, obsahující halucinogení jed. Toto téma se má pokusit probrat kontakt s Albedorem jako jakousi šamanskou vizi, nebo duchovní spojení.

Ne každý šaman nějakého toho primitivního kmene mohl komunikovat s duchy jen tak, takže potřeboval nějakou halucinogení drogu, což byl většinou odvar z té Ajahuasky, nebo jiné byliny, kořínků, či houby, nebo inhalace kouře omamných bylin kouřením z dýmky, nebo na ohni. Záhadou je, žwe to kupodivu fungovalo v léčení nemocných členů kmene, nebo věštění budoucnosti, které známe ze starého Řecka, kde v Delfách takto věštila Pythie.

Je to asi hloupost, ale něco na tom je. Co myslíte?

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru