Ashtar Sheran a Vesmírní lidé

Goto down

Ashtar Sheran a Vesmírní lidé Empty Ashtar Sheran a Vesmírní lidé

Příspěvek  Admin za Mon May 02, 2016 8:15 pm

Zdravím,

Jistě znáte web http://vesmirni-lide.cz, kam já nechodím, ale když u nás začínal internet, tak jsem hledal lidi, kteří rozumí všemu okolo fenoménu UFO a jiných civilizací ve vesmíru, k čemuž jsem používal astránky http://ufo.cz, které nevím jestli ještě fungují a vedle všeho možného od letectví, kosmonautiky, moderních technologií tam byly i různé články o kontaktérech a jejich poselstvích a potorováních UFO. Nechyběly kruhy a jiné obrazce v obilí, nebo zajímavosti z dávné historie.

Mezi tím se nejvíce psalo o Ing. Ivo Bendovi a Aštaru Šeranovi. Poselaství Ivo Bendy a Vesmírných lidí je podobné tomu mému v tom, že se blítží konec světa a že kldyž na sebe budeme hodní, budeme zachráněni formou evakuace flotilou korábů pod velením Aštara Šerana. Kromě lidí jsou z neznámého důvodu evakuována i zvířata, ale to jsou věci, které si k tomuto tématu pamatuji z toho UFO.cz. Web Vesmirni-lide.cz znám, ale nehodlám ho moc studovat, nicméně je tu zase ten problém s tím, že je to podvod, protože letenky na kosmixckéí lodě stojí peníze. U mne to nic nestojí.

Když jsem si dělal svůj web, měl jsem tam tady ty stránky jako odkaz na něco podobného, abych měl pohromadě podobné věci na dané téma. Určitě Vesmírné lidi znáte, tak vychom to tu mphli probrat, protože je to jedna z podobných věcí tomu, co říkám já o Albedoru.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru