Přednáška o lásce a vztazích

Goto down

Přednáška o lásce a vztazích Empty Přednáška o lásce a vztazích

Příspěvek  Admin za Thu Oct 29, 2015 3:02 pm

Zdravím,

Robinhelp tu možná někde máme a možná by se našlo něco o společnosti PCA Praha, jejíž web je na http://pcapraha.webnode.cz, ale k realizaci programu Earthsave to patří, protože tu máme diskusní téma o jedné přednášce, která by Vás měla poučit o lásce mezi mužem a ženou, kdy půjde o způsob, který by nikoho nevyřadil ze hry, což mohou ženy trénovat na Robinu Hronkovi - tedy na mě. Přednášku najdete zde: http://earthsave.webnode.cz/vyukove-programy/webove-prednasky/prednaska-o-lasce-a-vztazich/ .

Rozhodně na tom není nic sobexckého z mojí strany, ale i to je tam vysvětleno, pokud se podíváte na související přednášku o organizované pomoci zdravotně postiýeným. Tu můžete prostudovat na http://earthsave.webnode.cz/vyukove-programy/webove-prednasky/prednaska-o-organizovane-pomoci-zdravotne-postizenym/. Ta pojednává o společnosti PCA Praha a obsahuje video, kde je předvedená ukázka toho, jak by vypadala moje přednášeka o té společnosti, která dělá také ten Robinhelp, a po které  by se dělal nějaký ten nábor.

Video s ukázkou přednášky si můžete pustit a dozvědět se tak o rozdílu mezi Vaším a albedorským myšlením,Dnes by se to stát nemělo, ale v případě technických potíží s přehráváním videa, bych rád dodal, že předmětem myšlená v tom videu je organizace PCA Praha a vstup do ní. Je ilustrována čtvercem, což je Vaše myěšlení, protože vidíte jen jednu stranu. Tam je to, že chci od žen nosit na zádech. Ve skutečnosti jde o krychli, kde ostatní stěšny jsou dalšími souvislostmi. Výše uvedený odkaz na přednášku o organizované pomoci zdravotně postiženým vede na zmíněnou přednášku, kde je to popsáno.

Dá se to aplikovat i zady, kde je tím čtvercem touha pro krásné ženě, vypadající a chovající se jako mé kamarádky z Albedoru, která by se o mne starala, což viděno takto jednostranně vypadá sobecky, ale není tomu tak. Kdyžtask to ještě zkusdím vynyslet a do přednášky o lásce a vztazích to přidělat.

I ta má video, kde vyprávím o tom, co se mi stalo, což ukazuje k čemu to vede, že je Robinhelp ignorován.Pokud Vám video nehraje, nejde o nic jiného, než tipický příběh muže, který dlouho neměl poměr se ženou. Když se mu nabází příležitost, může to špatně dopadnout.

Cílem tohoto témata by nemělo být, abyste mi říkali že jsem sobec, ale abychom tu společně přemýšleli nad tím, jak to udělat, aby to fungovalo. Jakmile to bude fungovat u mne, můžeme to uplatnit i jinde.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru